Archive for May, 2008

 

dgudel on May 30th, 2008Apie faktus ir vertybes viešojo administravimo diskurse

Viešojo administravimo moksliniame diskurse įprasta kalbėti apie įvairius viešojo administravimo modelius – Maxo Weberio biurokratiją, naująjį viešąjį administravimą, naująją viešąją vadybą, naująją viešąją tarnybą, gerą valdymą ir pan. Būtų įdomu panagrinėti, kurie iš šių modelių ir kokiu laipsniu yra realiai funkcionuojančių viešojo administravimo sistemų “idealūs tipai”, o kurie yra tiesiog normatyviniai modeliai, apibendrinantys lūkesčius, kokios [...]

dgudel on May 30th, 2008Idėjos ir įžvalgos

The Tomb the movie
Tropic Thunder film

All Roads Lead Home movie
Breaker Morant dvd
Įrašų skiltyje “Idėjos ir įžvalgos” bus skelbiami trumpi “žalių” idėjų, susijusių su viešojo administravimo, viešosios politikos, socialinių mokslų filosofijos ir panašia problematika, aprašymai. Galbūt šios idėjos kada nors virs mokslinių tyrimų projektais, moksliniais straipsniais, monografijomis, politinėmis programomis, galbūt numirs vos [...]

dgudel on May 28th, 2008Pranešimų temos – papildyta

Kaip žadėjau, paskirstysiu pranešimų temas tiems studentams, kurie man paliko savo elektroninio pašto adresus. Kad man nereikėtų kiekvienam iš jūsų rašyti laiškų, temas pateiksiu čia. Žemiau nurodomos jūsų pavardės ir literatūros šaltiniai, kuriais remiantis reikalinga parengti pranešimų medžiagą PowerPoint formatu.
Studentams, kurie pageidavo temų lietuvių kalba, užduotis pakeičiau.

buy Red Is the Color of
S.Koleininkaitė – R.B.Denhart, [...]

dgudel on May 28th, 2008Apie konferenciją

Vakar grįžau iš konferencijos “Pažangūs statistikos panaudojimo žinioms metodai”, kurią organizavo OECD ir Švedijos statistikos agentūra. Konferecijos pranešėjai pristatinėjo įvairias IT priemones, kurių pagalba galima patobulinti statistinių duomenų pateikimą, kad statistika taptų labiau prieinama ir suprantama visuomenei. Vienas aktyviausių šios konferencijos dalyvių buvo Stokholmo universiteto profesorius Hansas Roslingas, “Gapminder” kūrėjas, pademonstravęs šios programos galimybes vizualizuoti [...]

dgudel on May 23rd, 2008Paskutinis seminaras

Kadangi iš komandiruotės grįšiu gegužės 27 d., tai planuoju ateiti į paskutinį pagal tvarkaraštį numatytą seminarą VAbd7-02 grupės studentams trečiadienį, gegužės 28 d. 9.40 val.
Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit movies The Guys release
Collateral rip
Rock-A-Doodle dvd

Charlie Wilson’s War movie download

Trading Places trailer

Virus divx

dgudel on May 23rd, 2008Komandiruotė

.!.

Charlie Wilson’s War divx

Gegužės 26 – 27 dienomis dalyvausiu Stokholme vyksiančioje OECD konferencijoje “Pažangūs statistikos panaudojimo žinioms metodai”.

dgudel on May 23rd, 2008Egzaminas "Viešojo administravimo pagrindai"

Mr. Moto in Danger Island ipod
Kurso “Viešojo administravimo pagrindai” egzaminas viešojo administravimo programos bakalauro studijų I-o kurso studentams vyks 2008 m. birželio 18 d.
Trading Places full

Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit psp

Airplane II: The Sequel hd
The Sure Thing move
Death of a President dvd
Svarbiausia medžiaga, reikalinga, norint gerai [...]

dgudel on May 19th, 2008Informacija apie pasikeitusį paskaitos laiką

Kurso “Viešojo administravimo pagrindai” paskaita viešojo administravimo bakalauro studijų I-o kurso studentams iš gegužės 29-os dienos perkeliama į gegužės 22- ą dieną. Paskaita vyks 13 val.
The Sure Thing the movie

Trading Places movie full

Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit full The Mist release

Mr. Moto in Danger Island full

Until the [...]